Cena bez DPH: 589,16 €Cena s DPH: 706,99 €
- Napájanie: 12 V DC ±10 %
- Odber v prúdu v pokojovom stave: ≤ 10 mA
- Odber prúdu pri používaní: ≤ 150 mA
- Počet portov: 2 x LAN RJ45
- Vstupy a výstupy: HDMI, VGA, USB, COM
- Pracvoná teplota: 0 °C ÷ +55 °C
- Pracovná vlhkosť: 5 % do 70 %
- Rozmer: 136 x 136 x 42 mm
C5-IP-GW
IPCAT 5e
IP videovrátniky ViDiLine

C5-IP je moderný systém videovrátnika od značky ViDiLine založený na IP technológii so vstavanou kontrolou prístupu. Hlavné prednosti systému sú možnosť integrácie s IP kamerovými systémami, bez obmedzenia vzdialeností, všestrannosť, rýchle nasadenie a jednoduchá montáž. Zákaldný systém videovrátnika pozostáva z vonkajšieho IP zvončeka, vnútorného IP monitora a zdroja napájania. Iba tieto tri zariadenia stačia na plnohodnotný systém domáceho videovrátnika. Ďalšie možnosti systému sú, napríklad funkcie recepcie pre väčšie administratívne budovy, alebo prepojenie na IP kamerový systém pre lepší prehľad o situácii pre Vašim objektom.

Brána pre IP kamery

Brána pre IP kamery je ďalším prvkom systému videovrátnika série C5-IP pre zvýšenie bezpečnosti. Toto zariadenie zachytáva obraz z IP kamier v štandarde Onvif a odosiela ho do na monitor videovrátnika. Dve sieťové karty sa používajú na spravovanie adresovania v rôznych segmentoch siete: monitorovanie a video interkom. Je možné nakonfigurovať až 255 IP kamier a zobrazenie môže súčasne použiť až 5 osôb (monitorov).

Hlavné výhody C5-IP systému

Jednoduchá plug-and-play montáž

Spustenie systému pozostáva iba z prepojenia všetkých komponentov a nastavenia ID vnútorných monitorov v prípade, že ich je v systéme viac. Nie je potrebná znalosť IP sietí, pretože panel po sieti komunikuje so zvončekom automaticky. Systém má jedno centrálne napájanie elektrickou energiou. Video, audio, ovládanie, a PoE (Power over Ethernet) sú prenášané po jednom UTP Cat. 5 kábli. To zabezpečuje jednochú montáž a nasadenie systému, ktoré zvládnete aj sami.

Integrácia s IP kamerami

IP kamery sú dnes už štandardom zabezpečenia objektov. C5-IP systém umožňuje prepojenie s IP kamerami, ktoré podporujú protkol ONVIF - medzinárodný komunikačný protokol pre IP kamerové systémy. Cez bránu C5-IP-GW jednoducho prepojíte Váš kamerový systém so systémom videovrátnika. Po prepojení môžete na monitori sledovať živý obraz vašich kamier.

Jednoduchá plug-and-play montáž

Pre konfiguráciu C5-IP systému je možné použiť CPM (Center Property Management) softvér. Softvér ponúka bohaté možnosti, od nastavenia systému, cez správu užívateľov, nastavenie prístupov, upgrade systému až po vyhodnocovanie poplachových udalostí. Program umožňuje správcovi aj nastavenie práv uživateľov, napríkald nie každý operátor môže byť poverený správov RFID kariet, prípadne mazaním histórie udalostí a podobne.

Súbory na stiahnutie

Go to TOP