Cena bez DPH: 664,17 €Cena s DPH: 797,00 €
- Zostava videovrátnika série MVDP
- Panel: VIDI-MVDP-D2

- 4 x monitor: VIDI-MVDP-7M-W

- Zostava neobsahuje zdroj napájania, radi Vám však poradíme. Môžete sa na nás obrátniť na ktoromkoľvek z kontaktov.
VIDI-MVDP-BUNDLE-4
IP674 vodičeWi-Fi

Externý panel

Panel videovideovrátnika určený pre systém s dvomi účastníkmi. Je vyrobený z hliníkovej zliatiny. Montáž jednotky je na povrch steny. Panel má vstavanú farebnú kameru s infračervenými diódami, ktoré umožňujú vidieť v noci. Panel je prispôsobený na montáž do exteriéru a je odolný voči poveternostným vplyvom. Otvorenie zámku alebo rozhovor prebieha bez potreby volania z vnútorného panelu.

Vnútorný panel

Tento jednoduchý, elegantný a moderný, ale diskrétny panel s veľkosťou obrazovky 7 palcov je vhodný pre každý apartmán. Zariadenie sa vyznačuje veľkou farebnou LCD obrazovkou, osvetlenými dotykovými tlačidlami a slotom pre karty micro SD až do 32 GB pre nahrávanie fotografií a videozáznamov z kamery zvončeka. Vďaka vstavanej Wi-Fi, môžete na diaľku aj otvárať bránu.

Wi-Fi videovrátniky ViDiLine

Pohodlnejší životný štýl

Flexibilita, jednoduchosť a elegancia sa stávajú kľúčovými faktormi príjemnej komunikácie medzi domovom a okolím. Vďaka ViDiLine videovrátniku je všetko možné. Zariadenia Vidiline uľahčujú život.

Zobrazenie ukážky a otvorenie zámku na diaľku

Pomocou aplikácie MobileEyeDoor + je možné ovládať všetky funkcie zariadenia, prezeranie obrázka z fotoaparátu, otvorenie elektrozámku a mnoho ďalších. Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie pre smartphony so systémami iOS a Android.

Wi-Fi videovrátniky ViDiLine

Požadované zapojenie: 4 vodiče medzi vonkajším panelom a každým monitorom, krútený dvojlinkový kábel alebo priamy kábel, napríklad YTDY.

Súbory na stiahnutie

Go to TOP